Variogate väravad - koera turvaliseks transportimiseks autos.

Variogate Double G4 universaalväravad

487,00 €

Soovid auto tagaluuki lahti hoida, kuid kardad, et koer sealt välja hüppab? Heaks lahenduseks on pagasiruumiväravad.

Kogus

Toode meie Tallinna laos olemas

Variogate väravad sobivad enamikele linnamaasturitele, mahtuniversaalidele ja universaalkerega sõiduautodele, mille pakiruumil ei ole üle 5cm kõrgust künnist. Variogate väravad kinnitatakse rihmadega pakiruumis olevate kinnitusaasade külge, kinnitusauke pole kuskile vaja teha. Väravate kõrgus, laius ja kalle on muudetav. Lisavarustusena on saadaval kaks eri suurusega vaheseina, millega saab vajadusel pakiruumi kaheks jagada.

Variogate väravate valmistamisel on kasutatud parimaid materjale ning need on pulbervärvitud, tehes väravad vastupidavaks ja kergelt puhastatavaks. Uksed on varustatud gaasamortidega ning on lukustatavad. Väravatel ei ole keskel tugiposti, seega on ka suuremate asjade autosse laadimine lihtne. Lisaks on olemas panipaigad rihmadele ja muule varustusele. Loomulikult ei puudu ka tuntud Rootsi kvaliteet ja turvalisus - väravad on testitud Rootsi Testimis- ja Uurimisinstituudis.

Turvalisuse huvides peaks auto salongi ja pagasiruumi vahel olema koeravõre

Variogate väravate mõõdud ja kaal:

  • sügavus 60 - 150 cm
  • laius 90 - 129 cmm
  • kõrgus 55,5 - 96 cmm
  • kaal 22 kg

Variogate väravad on toodetud Rootsis, garantii 3. aastat.

Vaata videost, kui lihtne on Variogate väravaid reguleerida, et need erineva kerekujuga autodesse mahuksid:Kas Variogate Double väravad mahuvad minu autosse?

Sobivate autode nimekiri on alpool - see on tähestiku järjekorras, navigeerimiseks keri nimekirja allapoole või kasuta veebilehitseja otsi-funktsiooni:

: 00008-4G
Kiirusta! Ainult 2 toodet veel laos.

Lisainfo

Kõrgus
55,5 - 96 cm
Laius
90 - 129 cm
Sügavus
60 - 150 cm
Kaal
22 kg

Variocage transpordipuuride sobivustabel

Vali tabelist algatuseks auto mark (Car manufacturer), seejärel mudel (Car model) ning siis väljalaskeaasta (Model year) - seejärel vajuta 'Show matching products'. Autosse sobivad tooted on järjestatud suuruse järjekorras, suurimast väikseimani. Juhul, kui soovitud autot tabelis ei ole või info sobiva toote kohta puudub, võta meiega ühendust ja proovime koos leida sobiva lahenduse.

Arvamused

Kirjuta oma arvamus

Variogate Double G4 universaalväravad

Soovid auto tagaluuki lahti hoida, kuid kardad, et koer sealt välja hüppab? Heaks lahenduseks on pagasiruumiväravad.

Kirjuta oma arvamus

Siia juurde sobiks veel:

Koos selle tootega on teised kliendid ostnud ka mõne neist toodetest: