JULIUS-K9 ® IDC Powerharness traksid

Uus toode

Kindel valik töö- ja sportkoertele erinevatesse trennidesse, kuid loomulikult on JULIUS-K9 ® IDC Powerharness traksid ideaalsed kasutamiseks ka tavalistel jalutuskäikudel. Uus, veelgi ergonoomilisem mudel!

Lisaks mustadele traksidele nüüd valikus ka uv-neoon värv, mis lisab nähtavust ja turvalisust ka hämarates ja pimedates oludes.

Lisainfo

41,95 €

-6,95 €

48,90 €

 • JULIUS-K9 ® traksid on algusest peale mõeldud oma ala professionaalidele. Need on disainitud ja toodetud mõeldes kasutusmugavusele ja vastupidavusele, lisaks need näevad suurepärased välja.

  JULIUS-K9 ® IDC-powerharness traksid (IDC = Innovative Dog Comfort) on innovatiivsed ja ergonoomilised. Trakside rinna- ja kõhurihm on reguleeritava pikkusega, sellest tulenevalt sobivad need koerale kui valatult. Rinnarihma viltune asetus on ühel joonel koera jalutusrihma kaldega ning tirimisjõud mõjub sellele otse. Traksid on valmistatud hingavast ja nahasõbralikust materjalist. Seljal on kinnitusrõngas jalutusrihmale ning käepide. Traksid on varustatud helkurribadega, lisaks on trakside külgedel takjapaelaga kinnitatud ning soovi korral lihtsalt eemaldatavad JULIUS-K9 ® kirjaga helkurid. Käepideme kõrval on lisa-aas, kuhu saab pimedate jalutuskäikude ajaks panna taskulambi.

  Suurus 0: koertele rinnakorvi ümbermõõduga 58 - 76 cm ning kaaluga 14 - 25 kg
  Suurus 1: koertele rinnakorvi ümbermõõduga 63 - 85 cm ning kaaluga 23 - 30 kg
  Suurus 2: koertele rinnakorvi ümbermõõduga 71 - 96 cm ning kaaluga 28 - 40 kg
  Suurus 3: koertele rinnakorvi ümbermõõduga 82 - 115 cm ning kaaluga 40 - 70 kg

Siia juurde sobiks veel

Arvustused

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rakmed

Supper head,tugevad,mugav kasutada.Köige parem on seljal olev sang.Minu bullterjer pole suutnud ribadeks vedada ja ei suudagi.:D

Kas sellest kommentaarist oli kasu? Jah Ei