Julius K-9® Hard Dog Race® Premium jooksuvöökomplekt

00398-HDR

Uus toode

JULIUS-K9® spetsialistid on koostöös koerakrossi ja HardDogRace® harrastajatega loonud veovöökomplekti, mis sobib  matkamiseks, aktiivseteks jalutuskäikudeks ja maastikujooksuks, canicrossi ja HardDogRace® võistlusteks, samuti suusaveoks. Komplekti kuuluvad veovöö, millel on reguleeritava pikkusega jalarihmad, veniv veoliin ning vöökott, mis on soovi korral samuti eemaldatav.

Lisainfo

See toode on hetkel otsas,

75,00 €

 • Julius-K9® HardDogRace® veovöö on mugav ja vastupidav. Selle väljatöötamisele on kaasa aidanud koerakrossi ja HardDogRace võistlemisega seotud inimesed. See jooksuvöökomplekt sobib maastikujooksuks, koerakrossiks, matkamiseks, kepikõnni harrastamiseks ning aktiivseteks jalutuskäikudeks. Vahetades veoliini pikema, 200cm pikkuse veorihma vastu, sobib komplekt suurepäraselt ka suusatajaveoks.

  Pehmendusega jooksuvöö sobib erineva kehaehitusega inimestele, selle pikkus on lihtsalt reguleeritav vahemikus 70-120 cm. Jalarihmad, mille võib soovi korral eemaldada, takistavad vöö pöörlemist seljas ega ei lase sellel ebamugavalt kõrgele tõusta. Nähtavuse ja turvalisuse tõstmiseks on veovööl helkurribad. Jooksuvööl on ka aas, mille külge saab riputada kakakotihoidja vm vajaliku väikse eseme.

  Veovöö seljaosal on praktiline vöökott, mis on samuti soovi korral eemaldatav. Komplekti kuulub ka takjapaelaga kinnituv pimedas helendav Julius-K9® silt, mille saab soovi korral asendada eritellimusel valmistatud sildiga.

  Veniv kummeeritud veoliin summutab äkktõmbed - 25 mm laia jooksurihma pikkus tavaasendis on 130 cm, maksimumpikkusesse venitatuna 172 cm. Sellise pikkusega rihm sobib hästi jooksmiseks, matkamiseks ja metsaretkedeks. Suusaveoks soovitame juurde tellida 200 cm pika veoliini.

  Tähelepanu! Amortisaatoriga (veniva) veorihma pikkus suureneb 42 cm võrra - ole ettevaatlik olukordades, kus see võib tekitada ohtlikke olukordi (sõidutee läheduses jm). 

  Veovöö:

  - pikkus reguleeritav vahemikus 70-120 cm
  - pehmendusega, vöö laius otstes ca 7 ja selja keskel ca 12 cm
  - soovi korral eemaldatavad, reguleeritava pikkusega jalarihmad
  - helkurribad
  - vöökott (soovi korral eemaldatav)
  - kaal koos vöökotiga ca 330 grammi 

  Veoliin (veorihm):

  - kummeeritud
  - veniv (amortisaatoriga)
  - pikkus tavaasendis 130 cm, väljavenitatuna 172 cm
  - kaal ca 120 grammi

  Pesujuhend: käsipesu, kuivatus pesurestil õhu käes.

  Komplekt vastab IFSS koerakrossi ja suusatajaveo nõuetele.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused