JULIUS-K9 ® jooksuvöökomplekt premium

00398

Uus toode

JULIUS-K9® spetsialistide poolt loodud veovöökomplekt sobib koerakrossiks, matkamiseks, aktiivseteks jalutuskäikudeks ning jooksmiseks. Komplekti kuuluvad reguleeritava pikkusega jalarihmadega varustatud veovöö, veniv veoliin ning eemaldatav vöökott.

Lisainfo

See toode on hetkel otsas,

65,00 €

 • Julius-K9® veovöö on praktiline, mugav ja vastupidav, mille väljatöötamise juures on osalenud koeraspordi ja canicrossiga tihedalt seotud inimesed. See jooksuvöökomplekt sobib maastikujooksuks, koerakrossiks, matkamiseks, kepikõnni harrastamiseks ning aktiivseteks jalutuskäikudeks.

  Pehmendatud jooksuvöö sobib erineva kehaehitusega inimestele, selle pikkus on lihtsalt reguleeritav (70-120 cm). Jalarihmad tagavad selle, et vöö ei pöörle seljas ega tõuse ebamugavalt kõrgele. Veovöö on nähtavuse ja turvalisuse tõstmiseks varustatud helkurribadega. Jooksuvööl on aas, mille külge saab riputada kakakotihoidja, motivatsioonieseme vms.

  Veovöö seljaosal on praktiline vöökott, mille saab soovi korral eemaldada. Komplekti kuulub ka takjapaelaga kinnituv pimedas helendav Julius-K9® silt, mille saab soovi korral ära võtta või asendada eritellimusel valmistatud sildiga.

  Kummeeritud veoliin on veniv, summutades nii äkktõmbeid. 25 mm laia jooksurihma pikkus tavaasendis on 130 cm, maksimumpikkusesse venitatuna 172 cm. Sellise pikkusega rihm sobib hästi jooksmiseks, matkamiseks ja metsaretkedeks. Suusaveoks ja jalgrattaveoks soovitame juurde tellida 200 cm pika veoliini.

  Tähelepanu! Kummeeritud veorihm on veniv ning rihma pikkus suureneb sellega 42 cm võrra. Olge ettevaatlik olukordades, kus see võib tekitada ohtlikke olukordi (sõidutee läheduses jm). 

  Veovöö:

  - reguleeritava pikkusega vahemikus 70 - 120 cm
  - pehmendustega, vöö laius otstes ca 7 ja selja keskel ca 12 cm
  - reguleeritava pikkusega jalarihmad, mille saab soovi korral eemaldada
  - helkurribad
  - vöökott (soovi korral eemaldatav)
  - kaal ca 330 grammi (koos vöökotiga)

  Veoliin:

  - kummeeritud
  - pikkus tavaasendis 130 cm
  - pikkus väljavenitatuna 172 cm
  - kaal ca 120 grammi

  Pesujuhend: käsipesu, kuivata pesurestil õhu käes.

  Komplekt vastab IFSS koerakrossi nõuetele.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused