Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid

Uus toode

Uus mudel! Uuenduskuuri läbinud Dog Copenhagen Comfort Walk Pro™ traksid on kerged ning vastupidavad. Kaheksa erineva värvitooni ning viie erineva suuruse hulgast leiad kindlasti oma koerale sobivad traksid.

Lisainfo

46,95 €

 • Tugevad ja kerged igapäevaseks kasutamiseks mõeldud Comfort Walk Pro™ traksid on valmistatud vastupidavatest määrdumiskindlastest ja vetthülgavatest materjalidest ning on varustatud hingava pehmenduskihiga. Neljast kohast lihtsalt reguleeritavad y-tüüpi traksid on ergonoomilise disainiga, aidates säästa koera kaela ja selga ning need ei piira koera liikumist.

  Trakside rinna- ja seljaosal ning kõhu all on hingavast materjalist pehmendused. Trakside seljaosal on pehme sünteetilise nahaga kaetud sang. Jalutusrihma saab trakside külge kinnitada kahes erinevas kohas - kas seljale või rinna ette, viimane annab koera üle lisakontrolli. Trakside seljaosal on sang.

  Vastupidavad Duraflex™ plastikust pandlad ja alumiiniumist metallosad ei kulu ka igapäevasel kasutamisel. Lisaks on traksidel tõhusad 3M™ helkurribad, mis lisavad nähtavust ka pimedal ja hämaral ajal. Nimeripatsile on eraldi kinnitus.  

  Kui traksid vajavad pesemist, tee seda kas soojas vees käsitsi või pesukotis pesumasinas 30-kraadises vees, kasutades õrna pesuvahendit. Kuivata õhu käes.

  Suurused:
  XS koertele rinnaümbermõõduga 38-46 cm
  S koertele rinnaümbermõõduga 46-56 cm
  M koertele rinnaümbermõõduga 56-68 cm
  L koertele rinnaümbermõõduga 68-82 cm
  XL koertele rinnaümbermõõduga 82-106 cm

  Kui koera rindkere ümbermõõt on kahe mõõdu vahel, vali suurema suurusega traksid.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused