Neewa reguleeritava suurusega veotraksid

Uus toode

Veorakmed ehk veotraksid on koera veospordi lahutamatuks osaks. Reguleeritava suurusega Neewa trakside hulgast leiad oma koerale paraja suurusega veorakmed.

Lisainfo

39,00 €

 • Reguleeritava suurusega Neewa veorakmed on vedamiseks mõedud traksid, mida sobib kasutada nii koerajooksu kui suusa-, kelgu- ja rattaveo harrastamiseks.

  Neewa veotrakside hästi läbi mõeldud H-lõige tagab ühtlase raskusjõu jaotumise üle terve koera kere, trakside Y-kujuline esiosa ning rinnakorvi ümbritsevad rihmad on pehmendustega. Nii on kindel, et koera saab ka raja raskematel osadel vabalt hingata.

  Reguleeritava pikkusega rinna- ja seljaosa aitab veorakmed teha igale koerale täpselt parajaks. Traksid on valmistatud mitteallergilisest polüpropüleenist, mis on hästi hingav materjal. Lisatud helkurkandid tõstavad pimedal ajal liikudes turvalisust.

  Neewa vedamiseks mõeldud traksid sobivad ideaalselt jooksmiseks (koerakross ehk canicross), kelgu- ja suusaveoks, jalgratta ja tõukeratta vedamiseks - nii oma lõpuks kui ka võistlusradadele.

  Paraja suurusega veotraksid on koeral suhteliselt tihkelt seljas - nii ei liigu need koera seljas liigselt ega tekita hõõrdumist. Veorakmete selga panemine ja äravõtmine on tänu trakside krõpsuga seljakinnitusele lihtne ja mugav.

  Suuruste tabel - kõige olulisema tähtsusega allpool olevatest numbritest on koera kaela ümbermõõt:

  S - kael 45-49 cm, seljapikkus 53 cm; koera kaal 20-26 kg - kinnitusnööri värv: roheline
  M - kael 49-53 cm, seljapikkus 63 cm; koera kaal 25-32 kg - kinnitusnööri värv: punane
  L - kael 53-57 cm, seljapikkus 69 cm; koera kaal 31-36 kg - kinnitusnööri värv: kollane
  XL - kael 57-62 cm, seljapikkus 71 cm;  koera kaal 37-43 kg - kinnitusnööri värv: sinine

  Tähelepanu! Tegemist on eelkõige nn sprintertüüpi koertele mõeldud traksidega, kelle pea ei ole võrreldes kerega väga suur. Suure peaga tõugude koerte puhul veendu, et traksid koeral üle pea ja ka tagasi ära mahuvad.

Siia juurde sobiks veel

Arvustused